Переваги страхування онлайн

 • Готові страхові рішення - страхові пакети, підготовлені та прораховані спеціалістами ERV для різних варіантів Ваших подорожей: туристичних або ділових, у Європу або по всьому світу, подорожей для активного відпочинку, наприклад, гірськолижного, або пляжного відпочинку, сімейного відпочинку, екскурсійних та інших подорожей. Все що Вам потрібно зробити - вибрати відповідний страховий пакет, ввести свої персональні дані та оплатити поліс зручним для Вас способом.
 • Комплексне страхове покриття. У кожному пакеті - страхування медичних витрат і страхування від нещасного випадку. А також страхування багажу, страхування цивільної відповідальності, страхування для багаторазових поїздок і активного відпочинку.
 • Інформація про вартість страховки, повні умови страхування, порівняльна характеристика страхових пакетів доступні в процесі бронювання, щоб полегшити Ваш вибір.
 • Якщо Ви не може визначитися з вибором страхового пакету, зверніться до наших спеціалістів, вони дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати оптимальний варіант страховки.
 • Оплатити страховий поліс можна в режимі онлайн за допомогою кредитної карти. Ви відразу ж отримаєте електронне підтвердження про страхування на Ваш e-mail і можете спокійно вирушати у подорож.
 • Якщо Вам все ж необхідний оригінал поліса, наприклад, для надання в посольство, в процесі бронювання Ви зможете замовити послугу доставки поліса звичайною поштою.
 • Ви можете дистанційно оформити страховий поліс без візиту до страхової компанії.
 • Онлайн страхування заощаджує не лише Ваш час, але і Ваші гроші - знижка до 20% при покупці поліса онлайн!

Страхування – запорука спокійної подорожі

Чи можете ви з точністю передбачити, що відбудеться в наступні десять хвилин? Ви можете планувати, припускати, прогнозувати, але відбутися може що завгодно. Що вже говорити про подорож в інше місто або країну, яка триватиме кілька днів, тижнів або й місяців. Може загостритися хронічна хвороба, трапитися нещасний випадок на дорозі або в морі, вкусити бджола або змія, активізуватися вулкан чи накрити шторм. Кращий спосіб не думати про погане – відповідально до всього підготуватися.

Європейське туристичне страхування (ЄТС) втілює в собі три головні запоруки надійності – досвід, авторитет, велике охоплення страхових випадків. Вісім нагород від Національної премії Insurance TOP і статус засновника та акредитованого учасника ITIA (Міжнародний Альянс Туристичного Страхування) підкріплюються щоденною роботою з дотриманням чинного законодавства і турботою про кожного свого клієнта. ЄТС надає послуги не лише відпочивальникам, а й туристичним компаніям, банкам, підприємствам. Ми передбачаємо ризики не лише в сфері туризму, а й в бізнес-подорожах, для отримання робочої, студентської візи.

Близько двох мільйонів клієнтів, десятки мільйонів виплат, більше десяти тисяч врегульованих випадків – і це лише в 2019 році. Це результат багаторічних напрацювань та вміння адаптуватися до умов і обставин, що постійно змінюються.

Основне наповнення і додаткові можливості

Ми пропонуємо страхування для поїздок по Україні та за кордон (як Європа, так і екзотичні острівні курорти). Ціни різняться в залежності від напрямку поїздки і наповнення обраного пакету:

 • економ;
 • стандарт;
 • бізнес;
 • активний туризм;
 • розширене покриття;
 • відміна подорожі.

Більшість пакетів для подорожуючих за кордон в основі має медичне страхування та від нещасного випадку, що покриває витрати на лікування через хвороби та передбачає компенсацію за втрату дієздатності через інцидент. Страхова сума залежить як від локації, так і від віку застрахованої особи.

Страхування цивільної відповідальності потрібне в разі нещасного випадку, від якого постраждали треті особи. Так їм компенсують збитки, а Застрахований отримає юридичну допомогу та уникне важкої судової тяганини.

Багаж затримали більш ніж на шість годин, пошкодили, вкрали або відправили в іншу країну? Для цих випадків також передбачені страхові виплати Так само, як і при екстреному перериванні подорожі або її відміні, це дозволить уникнути матеріальних втрат.

Також існує ряд індивідуальних випадків, передбачених ЄТС. Під час перебування за кордоном вагітній жінці знадобиться огляд або вона почне народжувати передчасно? Їй та малюку нададуть допомогу, оплатять витрати. Потрібні будуть ліки від алергії чи бандаж на зламану руку під час землетрусу? І на це ЄТС передбачили виплати. А також страхування неповнолітніх дітей, залучення вузькопрофільних лікарів, травми в стані алкогольного сп'яніння та необхідність застосування барокамери – досвід виключає можливість несподіванок.

Важливість і актуальність страхування онлайн

Компанія працює з клієнтами по всій Україні, маючи центральний офіс в Києві, представництва в Одесі та Дніпрі. Але ви можете убезпечити себе, зекономити час і кошти, придбавши страховий пакет онлайн. Оскільки кожен пакет заздалегідь підготовлений, вам залишається лише вибрати і оплатити необхідний в конкретному випадку.

З вибором допоможе професійний консультант: детально пояснить, що конкретно входить до пакету, наведе приклади і підкаже, як правильно оформити замовлення. Після оплати з допомогою онлайн-банкінгу вам прийде підтвердження на електронну пошту. Скористатися послугами звичайної пошти можна при наданні оригіналу документа – при оформленні вкажіть необхідність такої доставки.